Esiet sveicināti šajā mazajā Pasaku valstībā!

Kad biju maza – nespēju savu ikdienu iedomāties bez pasakām. Tās gan klausījos, gan vēlāk lasīju pati. Biju atvērusi durvis uz vietu, kur iespējams itin viss! Acu priekšā uzbūru visus brīnumainos notikumus un patiesi šķita –  esmu tur un izdzīvoju tos.  Un kurš gan nav savā acu priekšā uzbūris ainu – paša rokām izvilktu mazo zelta zivtiņu? Kurš gan nav domājis – ko tai lūgtu? Kurš nav nesaprašanā nogrozījis galvu par vecā vīra muļķību, kuras rezultātā trīs vēlēšanās tika neliederīgi izšķiestas?

Manuprāt, pasakas spēj sasildīt pat visaukstāko sirdi! Vismaz vēlos tam ticēt. Un cerēt!

Mazajiem lasītājiem tās dot prieku! Aizraujošu, maģisku piedzīvojumu un – sirds gudrību. Gudrība, kura to sirdīs iesakņojas kā maza, gaiša dzīsliņa, kas tur kvēlo visu atlikušo dzīvi. Savukārt pieaugušie un dzīves pieredzējušie, klausoties pasakas, var aizvērt acis un sajusts bērnības neatkārtojamo smaržu. Un, protams, atminēties dzīves steigā piemirstās sirds gudrības un saprast – iespējam līdz šim vēl neizprastās.

Pasakas nudien ir daudz un dažādas, taču uzskatu, ka tās nekad nevarēs būt par daudz! Tās veido  mūs un padara labākus! Tāpat kā izcils meistars, kas no māla veido neatkārtojamas figūras, tā pasakas spēj izveidot mūsu patieso sirds formu.

Lai atminētos savu bērnības lielāko aizraušanos un varbūt iepriecinātu arī citus, esmu uzrakstījusi pasakas arī pati, kuras tiks publicētas šajā Pasaku valstībā.Ceru, ka tās spēc iedegt mazu, priecīgu sveces liesmiņu Jūsu sirdīs. Spēs Jūs sasildīt un liks pasmaidīt!

Sirsnībā,

Indra